• canan

Biz sepetimizisec'tik :)

Güncelleme tarihi: 3 Tem 2019

Bebekler... Geldikleri anda dünyamıza renk katan, yüzümüzdeki en büyük sevinç kaynağımız. Hayat enerjimiz diyebiliriz. Anne babaların kıymetlisi, amcaların teyzelerin bi tanesi, dedelerin anneannelerin, babaannelerin evlattan öte sevdikleri... Sevmeye hatta öpmeye doyamadıklarımız onlar. Ve biz onlar için çalışmaktan keyif alıyoruz. Minik minik patikleri, badileri, önlükleri, çorapları ve oyuncakları .... Onlarla ilgili herşeyi seviyoruz. İhtiyaçlarını bir araya getirip her bütçeye uygun birbirinden güzel bebek hediye sepetleri hazırlayıp sizlerin beğenisine sunuyoruz.


Bebek ürünlerinden o kadar çok hediye sepeti hazırladık ki şimdiye kadar, her biri özenle ve keyifle hazırlanmış sepetler. ''İyi ki doğdun Sude'' dedik, ''Evine Hoş Geldin Can'' dedik, ''Biricik Kuzum Nida'' dedik, ''Teyzesinin Aşkı Duru Hoş Gelmiş'' de dedik. Kimler kimler. Kocaman bir aileyiz artık.

Biz büyük bir özen ve keyifle onlar için çalışmaya devam ediyoruz. Sizi de Bebeklerimiz için SepetiniSeç'meye davet ediyoruz.


Sepetinisec.com Ailesi


28 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör