• canan

Bahar Temizliği

En son güncellendiği tarih: 7 Haz 2019

Şimdi bahar temizliği nasıl yapılır? Evinizi hafifletecek 10 ipucu, Bahar temizliğine nereden başlanır, Bahar temizliği ne zaman yapılır? Bahar temizliği sırası gibi yazılarla sizin canınızı sıkmayacağız. Zaten bunları biliyorsunuzdur. 


Bahar temizliğine başlamak için bir işaret bekliyorsanız havaların ısındığı, güneşin içinizi ısıttığı bir günü seçebilirsiniz. Zaten güneş vuran evin her köşesi size "beni temizle" diye haykıracak. Dolayısıyla bir işaret bekliyorsanız bunlara göz atmanız yerinde olacaktır. 


Temizliğe başlama zamanı ve yerinden ziyade temizlikte kullandığınız ürünlerin sizi, çevrenizi ve cebinizi ne kadar etkilediğini hesaplamanız daha yerinde olacaktır. 

Kullandığınız temizlik ürünlerindeki kimyasalları düşünerek mümkün olduğunca eldiven ve maske kullanmanızı, temizlik yaptığınız yeri bolca havalandırmanızı tavsiye ederiz zira havalandırılmayan odalar sizi rahatsız edebilir. Tüm bu kimyasallar sizi rahatsız ediyorsa bitki özlü üretilmiş olan temizleyiciler size yardımcı olacaktır. Bu temizleyiciler doğal bitki yağlarından üretildiği için evinizin mis gibi kokmasına ve istediğiniz o derinlemesine temizliğin kolaylıkla yapılmasına yardımcı olur. Ürünleri tercih ederken GDO, Fosfat, SLES, Paraben gibi zararlı kimyasal maddeler içermediğinde emin olun. 


Mutfakbanyo, parke ve duvar lekeleri farklı olduğundan bu lekelere özel formüle edilmiş ürünler temizliği kolaylıkla bitirmenize baharın bu güzel günlerinin tadını çıkarmak için kendinize vakit ayırmanıza yardımcı olur. #bahartemizliği

11 görüntüleme

ÖNEMLİ BİLGİLER                                      KURUMSAL                       SOSYAL MEDYA

Gizlilik Ve Güvenlik                               Hakkımızda                    İnstagram

İade Ve İptal                                         İletişim                           Facebook       

Mesafeli Satış Sözleşmesi                    Kurumsal Sipariş

KVKK                                                   Referanslar

Duyurmaz E Ticaret Hizmetleri Ltd. Şti.

Hamidiye Mah. Hasdal Cad. No:5B Kağıthane/İstanbul

0505 0 429 430

                  

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

© 2019 sepetinisec.com bir Duyurmaz E Ticaret Ltd. Şti. markasıdır.